Pub0032.htm

שמות המתחם שלי (Domains) - מעודכן

Paz Itzhaki-Weinberger, 17-August-2013

 

paz

 

1.                                       www.pazcorp.com
כתובת אתר הבית האישי שלי ואתר משפחת וינברגר. האתר עלה לאוויר עוד בשנת 2002!

 

2.                                       www.itzhaki-weinberger.com
כתובת אתר הבית של חברת ייעוץ אבטחת המידע, הקניין הרוחני והאחזקות יצחקי-וינברגר יועצים (
IWC) בע"מ, הידועה יותר בשמה הלועזי IWC Limited, חברה מצליחה ביותר ומשגשגת אשר נוסדה בשנת 2004 ואשר בשליטתי כאשר מרביתה בבעלותי האישית ו/או בבעלות משפחתי.

 

3.                                       www.patentsfund.com
כתובת אתר הבית של קרן ההשקעות בקניין רוחני
PatentsFund.com אשר נוסדה בשנת 2006 ואשר אף היא בשליטתי כחלק מהפעילות של חברת IWC Limited. המדובר בקרן ההשקעות בקניין רוחני המובילה בישראל, בעלת תוצאות והישגים יוצאי דופן בשנים 2006-2013, כולל התעלות מעל המשברים העולמיים שאירעו בשנים אלו וניצול משברים אלו ליצירת רווח נוסף.

 

4.                                       www.weinberger-wealth.com
כתובת אתר הבית של מיזם
Weinberger Wealth, אשר נוסד בשנת 2012, המדובר במיזם דיסקרטי המיועד לקהל לקוחות אקסקלוסיבי ואמיד במיוחד, היות ועיקרו שימור הון של אנשים עשירים או אמידים במיוחד לאורך הדורות, תוך יצירת מבנים משפטיים בינלאומיים מורכבים ומבני חברות מורכבים בשלל טריטוריות לצורך כך. מיזם זה אף הוא בניהולי ובשליטתי כחלק מהפעילות של חברת IWC Limited. המדובר במיזם ייחודי שמבטיח חסינות של ההון לאורך השנים גם מפני התרחשויות בלתי צפויות ומבטיח את הרווחה הכלכלית של הדורות הבאים באופן שאין לתארו אלא כ-כמעט מלא ומוחלט.

 

5.                                       www.isra-berlin.com
כתובת אתר הבית של מיזם הנדל"ן ISRA-BERLIN אשר נוסד על ידי בשנת 2013 ואף הוא בשליטתי כחלק מהפעילות של חברת IWC Limited. מיזם זה עוסק בעיקר בהזדמנויות עסקיות לרכש נדל"ן אטרקטיבי - בעיר ברלין בפרט ובגרמניה בכלל. המדובר במיזם ייחודי המצליח לאתר נכסים אטרקטיביים במיוחד תוך שיתוף פעולה עם רשת קשרים, מתווכים, מחלקות פירוקים וכינוסים בבנק גרמני מוביל וכו' – הנכסים אטרקטיביים להשקעה הן מבחינת מחיר הרכישה העכשווי שלהם שהוא נמוך במיוחד והן מבחינת יכולת התשואה על ההון, בפרט בראייה לטווח ארוך של פוטנציאל ההשבחה של הנכסים ועליית ערכם לאורך השנים.

 

6.                                       www.e-paz.com
כתובת אתר הבית של קבוצת
e-Paz Group בה אני שותף (אנו 5 יזמים שווי זכויות), קבוצה אשר נוסדה בסוף שנת 2012, והיא מפתחת האפליקציה לשעת חירום / מעקב אחרי אנשי קשר / ילדים ואיכון בזמן אמת לפי GPS ששמה The Guardian Angel. המדובר באפליקציה ייחודית, מוגנת בפטנט, שצפויה לשנות את חייהם של מאות מיליוני בני אדם ברחבי העולם, פשוטו כמשמעו להציל חיים, להתמודד עם מצבי חירום בהם אדם נזקק לעזרה בזמן אמת ונדרש לבצע פעולה פשוטה מאד ובהיחבא לשם הזעקת עזרה, וכן על מנת לדאוג לשקט הנפשי של אינספור הורים בארץ ובעולם, זאת בעלות אפסית.

 

7.                                       www.piwlaw.com
כתובת אתר הבית של משרד עו"ד יצחקי-וינברגר ושות', אשר מרכז את הפעילות המשפטית שלי כעורך-דין. האתר מתוכנן לעלות לאוויר לקראת סוף שנת 2013.

 

8.                                       www.picmics.com
כתובת אתר הבית של מיזם
Picture Comics (Handfox), אשר נוסד בשנת 2008, שבליבו דמות לבבית דמויות כף-יד המיועדת לילדים (אך לא רק!) פרי יצירתה של אשתי, מור לוריה-וינברגר.

 

9.                                       www.save-humans.com
כתובת המיזם ההתנדבותי
Save-Humans אשר ייסדתי בשנת 2009 שעיקר מטרתו מאבק בסחר בבני אדם ובעבדות מודרנית. המיזם פועל כמובן ללא מטרת רווח. במקביל אני פועל בערוצים אחרים דוגמת KIVA ואף במסגרות התנדבותיות אחרות בישראל, כך למשל פעלתי במסגרת ארגון "לתת", פרויקט "גל" וכו'.

 

10.                                  www.ipv6co.com
כתובת אתר הבית של חברת
IPv6Co בה אני שותף, אשר נוסדה בשנת 2006, לה קניין רוחני ופטנט ייחודי בתחום של המיגרציה מפרוטוקול IPv4 ל-IPv6 והמאפשרת שימור ציוד ותוכנות ישנים שלא תוכננו מעולם לפעול בסביבת IPv6 למשך שנים רבות תוך תמיכה מלאה ושקופה ב-IPv6. מיזם זה צפוי להיסגר וקניינו יהפוך לנחלת הכלל בשנת 2026.

 

11.                                  www.ipv6co.net
כתובת נוספת המפנה לאתר הבית של חברת
IPv6Co.

 

12.                                  www.vista-gadget.com
כתובת אתר הבית של מיזם
Vista Gadget שבבעלותי, שהוא האתר המוביל בעולם בתחום הגאדג'טים למערכת ההפעלה Windows Vista, אשר מספק את כל התוכן שבו בחינם לכל דורש. האתר עלה לאוויר בחודש ספטמבר שנת 2006, ומשך אליו תעבורת רשת (Traffic) בשיעורים עצומים, היה בין השנים 2006 ל-2010 במיקום 2,000 בעולם לערך מבחינת נפח תעבורה וייצור הכנסה מפרסומות, כלומר אחד האתרים המובילים בישראל (רק מעט אתרים דוגמת Ynet הכניסו באופן שגרתי תעבורה גבוהה יותר). בשנים האחרונות התעבורה נחלשה בעיקר בשל חוסר הרלוונטיות של מערכת ההפעלה Vista בשוק העולמי כיום.

 

13.                                  www.osgadgets.com

כתובת נוספת המפנה לאתר הבית של מיזם Vista Gadget, כתובת זו מייצרת תעבורה לא מבוטלת בפני עצמה וגולשים רבים מגיעים באמצעותה בשל אטרקטיביות שם המתחם, כאשר שם המתחם מבחינתי עומד למכירה בעבור סך של 45,000 דולר ארה"ב לכל המעוניין.