Pub0037.htm

חנין זועבי - פטריוטית ציונית, גיבורה ישראלית

Paz Itzhaki-Weinberger, 19-July-2014

 

paz

 

כל כלי התקשורת מלאים בעת האחרונה בביקורת נוקבת נגד ח"כ חנין זועבי, מוקיעים אותה, מוגשות כנגדה תלונות במשטרה, הציבור זועם עליה, מוצמדים לה מאבטחים.... אבל אני רוצה להעלות כאן תזה חדשה ומעניינת שאולי בכלל הופכת אותה דווקא לפטריוטית ציונית ולגיבורה ישראלית, למי שפועלת ללא ליאות, יום ולילה תוך סיכון עצמה, חייה ושלומה הפיזי למען המולדת (מדינת ישראל!) ובשירות העם היהודי, בשירות המדינה היהודית, ואולי בשליחות המוסד והשב"כ.

 

אני רק ארשום כאן כמה נקודות למחשבה בלי שום מסקנות, רק עובדות - ואני בטוח שאתם תחברו את הנקודות לבד ותגיעו למסקנה ההכרחית:

 

1.     ידוע לכולנו שהשב"כ מפעיל אינספור פרובוקטורים בציבור הישראלי כדי לחשוף החוצה קיצוניים ולסכל פעילות פלילית ופעילות טרור לפני התרחשותה, הדבר בא לידי ביטוי היטב ע"י המחלקה היהודית בשב"כ - פרשת אבישי רביב הידוע בכינוי "שמפניה" בתקופה שלפני רצח רבין... ואיך מתנהלת ח"כ חנין זועבי? האם היא מעוררת פרובוקציות וגורמת לקיצוניים שונים לחשוף את עצמם ואת דעותיהם?

 

2.     בני משפחת זועבי לדורותיה דווקא היו ידועים (ועדיין ידועים) כמי שהתברגו היטב בתוך ה-"מנגנון הציוני" עוד מימי קום מדינת ישראל - כולל ראשי ערים (נצרת), סגני שרים, ואפילו שופט בית המשפט העליון של מדינת ישראל...

 

3.     ברור לכולנו שישראלים מן השורה לא יכלו להשתתף במשט על ה-"מרמרה" ולהעביר מידע מהאונייה בזמן אמת, אבל ח"כ חנין זועבי דווקא הייתה על המשט והשתתפה בו בלי שום בעיה...

 

4.     ישראלים מן השורה לא יכלו לחדור לשורות ארגון ה-IHH הטורקי ולמעשה לישראל ולעולם המערבי לא היה על ארגון נואל ושפל זה שמממן את הטרור בזירה הבינלאומית שום מידע, אבל לח"כ חנין זועבי הייתה נגישות מלאה לכל נבכי וסודות הארגון, והיא הצטלמה עם ראשיו. כעת לפתע הארגון ופעילותו מוכרים ומסוכלים היטב, אפילו בטורקיה... האם יש קשר בין הדברים?

 

5.     אם כל מה שתואר נגד ח"כ חנין זועבי בכלי תקשורת שונים היה נכון, הרי שלפי החוק הקיים במדינת ישראל (חוק העונשין) המדובר בעבירות פליליות חמורות ומסמרות שיער, והנה חרף אינספור תלונות במשטרה של אזרחים ושל חברי כנסת הרי סגרו נגדה את כל התיקים הפליליים ואפילו היועץ המשפטי לממשלה החליט בסופו של יום שלא להעמידה לדין. יותר מכך, מוסדות מדינת ישראל נתנו לה רוח גבית נוספת שוב ושוב (ושוב) בכל הזדמנות, כך אפילו בית המשפט העליון הנכבד קבע במפורש שח"כ זועבי יכולה להתמודד בבחירות לכנסת ולא להיפסל.... מכאן עולה שאלת תם - האם לרשויות המדינה (כולן...) יש אינטרס נסתר שח"כ זועבי תמשיך לפעול, להיבחר לכנסת וכמובן לא להיות חלילה מועמדת לדין?

 

6.     ועוד שאלת תם - איזה ישראלי יכול בימים אלו להיפגש עם ראשי ארגוני הטרור אחד-על-אחד, פנים-מול-פנים בשטחים, ברצועת עזה או אפילו בתוככי סוריה ואיראן? איזה ישראלי מן השורה יכול להתארח במתקנים שלהם, בבסיסים שלהם, במפקדות שלהם, כאורח מן השורה ולזכות לכיבודים ואירוח ישירות מהדרג הבכיר ביותר, ואגב כך להתרשם מכל מערכי האבטחה שלהם, מכל היכולות שלהם, מכל הנהלים שלהם, מכל הציוד שלהם, מכל התוכניות שלהם, להתיידד עמם ואז אחרי כל הפעולות האלו לשוב ארצה בשלום ולחלוק את כל המידע עם זרועות הביטחון? אין כמעט ישראלים (אולי פרט לח"כ חנין זועבי ומספר קטן מאד מדומיה שאפשר לספור על כף יד אחת...) שיכולים לעשות זאת בהצלחה יתרה... כמה מהם הם גם דוברי ערבית ברמת שפת אם ויודעים לקרוא מסמכים בזריזות ולהבין את הכתוב בהם על בוריו?

 

7.     באופן כללי עבודה בתור סוכן מוסד / סוכן שב"כ בעומק שטח האויב ובוודאי עבודת ריגול בכיסוי, היא עבודה מאד מסוכנת, שיותר מתאימה לדמויות שהן ללא משפחות, ללא ילדים וכו'. יש יתרון גדול בעבודה מסוכנת כזו לאדם נטול משפחה. והנה, עוד נקודה למחשבה - ח"כ חנין זועבי (זאת באופן חריג במיוחד בנוף ערביי ישראל) היא רווקה וחסרת ילדים...

 

זה הכל, אני סיימתי את דבריי להיום.....

 

מה שכן, מעניין אותי מאד מה הציבור הערבי ובמיוחד ערביי ישראל אשר מצביעים לח"כ זועבי יחשוב כעת, אם יידע ויבין תזה זו שתודו שהיא בכלל לא מופרכת ואפילו מבוססת מאד לפיה ככל הנראה ח"כ חנין זועבי בעצם פועלת כציונית נלהבת ונציגה, גיבורה של ממש, של הציונות?