Pub0036.htm

על מערכת שנת 2014 מול החמאס ברצועת עזה

Paz Itzhaki-Weinberger, 16-July-2014

 

paz

 

טוב אני אתחיל את ה-POST הזה בתמונה אחת ששווה אלף מילים, וממחישה למה המצב בלתי נסבל ולמה יש צורך בפעולה קיצונית של ישראל ברצועת עזה כדי לשים קץ אחת ותמיד למצב ההזוי והתמוה בו אנו צריכים להיות (ולחיות) מדי שנה-שנתיים:

 

 

זה מה שחיות האדם של החמאס גורמים לילדים התמימים שלנו בישראל (וגם לילדים שלהם!) לחוות מדי יום ביומו, ומכאן המסקנה ברורה והיא אחת בלבד – אין כאן עם מי להידבר, פשוט צריך לעשות את כל הדרוש בכדי להשמיד את החמאס סופית, אחת ולתמיד – המדובר בארגון טרור בזוי, עלוב ונקלה שהחברים בו הם חיות אדם ושמחזיק אפילו את האוכלוסייה שלו עצמו כבת ערובה, כשבויה, כקלף מקח וכמגן אנושי, וכן, הדבר [חיסול החמאס והשמדתו באופן סופי] אפשרי ואפילו לא מורכב. תאמינו או לא, מהניתוח שלי של מצב הדברים זה פרויקט אפילו פחות מסובך ובוודאי הרבה יותר זול מהקמת המוביל הארצי, אז כמו שהרצל כתב היטב באלטנוילנד – "אם תרצו, אין זו אגדה". ואנחנו מאד (מאד) רוצים.

 

מה שמרגיז אותי, זה שאני חזיתי את כל המצב כולל את "צוק איתן" ואת "עמוד ענן" ואת "עופרת יצוקה" ואת מלחמת לבנון השנייה מבעוד מועד, לפעמים שנים מבעוד מועד ולפעמים חודשים מבעוד מועד, בדיוק מוחלט ומלא ואף העליתי שלל המלצות שתקפות עד היום, ולא עשו שום דבר מהותי ממה שהצעתי. זה היה נכון גם ב-2012, גם ב-2011, ואפילו חוזר אחורה עד 2007. הנה כמה לינקים לדוגמאות: נובמבר 2012 (http://www.pazcorp.com/pub0028.htm), ספטמבר 2011 (http://www.pazcorp.com/pub0022.htm), אפריל 2007 (http://www.pazcorp.com/pub0003.htm), ואלו רק 3 פרסומים שנכונים גם היום מילה במילה ששלפתי ברגע אחד של חיפוש בארכיב.

 

אני חושב שהיום כל ההמלצות הקודמות שכתבתי נכונות ותקפות, אבל ניתן להוסיף 3 אלמנטים ו-3 המלצות משופרות וחדשות:

1.    רדיפה אישית של ראשי החמאס והעמדת פרס כספי גדול על ראשיהם -  ובכן, כתבות הראו שמבצע "צוק איתן" צפוי להתמשך על פרק של עד 3 שבועות ולעלות למשק הישראלי כ-8 מיליארד ₪, כלומר עלות פנטסטית של 380 מיליון ₪ ליום (!!!). 
כולנו וגם אני תומכים במבצע מוצדק זה ובהוצאה חרף היותה גדולה, אז למה לא להציע על כל אחד מראשי החמאס פרס של 10 מיליון דולר ארה"ב שיינתן למי שירצח אותם בעצמו או פרס מופחת של 3-4 מיליון דולר ארה"ב למי שיעביר לנו מידע שיוביל לחיסולם ע"י צה"ל או רשות ביטחונית מוסמכת אחרת? התנאי להסרת הפרסים על ראשו של מנהיג חמאס כלשהו יהיה תנאי אחד ואחד בלבד – התפרקות החמאס מנשקו ופירוז הרצועה מכלי נשק או לחלופין עזיבה של אותו בכיר את רצועת עזה והכרזה פומבית שלו בתקשורת שהוא מתפטר מכל תפקידיו, עוזב את החמאס והופך לאזרח מן השורה והחליט לעבור לגור במצרים / סודן / אנגולה..... זה צעד מדהים לדעתי, שיהפוך את בכירי החמאס לנרדפים בביתם שלהם 24/7 וחסרי יכולת לסמוך על אף אחד, כולל על בני משפחתם. החמאסניקים והטרוריסטים באופן כללי הוכיחו לא אחת שרובם המוחלט והמלא מתאפיין בהיותו נקלה, אלים, נבער מדעת, חסר נאמנות וחסר ערכים, חמדן, ונוסיף לכך את מצבם הכלכלי העגום יחסית שגורם ל-3 מיליון דולר להיראות כסכום שמצדיק אפילו מה שייתפס ברחוב שלהם כבגידה בעם הפלסטיני, ופשוטו כמשמעו בכירי החמאס לא יוכלו להעביר לילה אחד בשינה ויחששו כל הזמן לחייהם, ולא יוכלו גם לבצע שום מהלך משמעותי, אסטרטגי או חשיבתי כי במקום לעסוק בטרור הם כל היום יעסקו בהימלטות / התחבאות / חשש, וזאת משך זמן בלתי מוגבל, הם יהיו שקועים במרדף אינסופי והתחבאות אינסופית ולא יעזו להראות את פרצופם בחוץ ורק יסתתרו במרתפים ובחורים כאחרון העכברים וגם כל לילה יעברו לחור אחר – וכל פעם שיחוסל מנהיג חמאס מייד פרס חדש זהה יינתן על ראשו של הבא בתור שיירש ויחליף אותו, עד שהם פשוט יפנימו – תוחלת החיים שלהם תתקצר לכמה חודשים / שנה לכל היותר אלא אם יעשו שלום ויתפרקו מהנשק. המלשינים והמחסלים של מנהיגי החמאס, מנגד, יהנו מממון רב ויחיו כמלכים באיים הקריביים.... זה יבהיר לציבור הפלסטיני בצד של מי כדאי להיות.... בשביל סכומים כאלו הם ימכרו גם את אימם...

 

2.    חשמל / מים – לא ברור לי מדוע ישראל ממשיכה לספק גם בימים אלו ממש חשמל ומים לרצועה. המשוואה צריכה להיות ברורה: יורים רקטה? יש 4 שעות בלי מים וחשמל לרצועה. ירו 2 רקטות? יש 8 שעות בלי מים וחשמל לרצועה. יורים מטר רקטות נבזי? 24 שעות בלי מים וחשמל. התוצאה היא ברורה – שנאה מתמשכת של הרחוב לחמאס, וכולם יעשו מאמץ לסכל ירי רקטות, כי המחיר יהיה כבד ביותר לציבור הכללותו. במקום להצטייר כגיבורים החמאס יצטיירו כחלאות שהורסים לכולם את החיים ומשבשים אותם שוב ושוב (ושוב) ואולי יובילו להתפרצות קיצוניות של הפיכה, רצח וחיסול אנשי החמאס.  מעבר לכך, נדהמתי לקרוא לאחרונה כי לפלסטינים קיים חוב לחברת החשמל של 1.5 מיליארד ₪, כלומר לא רק שאנו מספקים לטרוריסטים חשמל, אלא מספקים אותו בחינם. זה נשמע הזוי, אבל חברת החשמל יכולה בלי לחשוב פעמיים לנתק חשמל לניצול שואה קשיש או למשפחה עם תינוקות פעוטים, ובמקביל הטרוריסטים מתחרעים על החשמל, צורכים בטירוף בלי להסס ובלי לשלם (כולל הפעלת מזגנים 24 שעות ביממה וצבירת חשבונות של אלפי ₪ למשפחה), ובזמן שכולם כאן מקטרים על מחיר החשמל והמים, על תאגידי המים ועל החשמל חינם של עובדי חברת החשמל, כ-10% מכושר הייצור של כל חברת החשמל בישראל, של כל תחנות הכח – מוזרם לפלסטינים שפשוט גונבים את החשמל ולא משלמים עליו. מבחינתי - מי שלא משלם – צריך לנתק אותו!!!!! זה גם מחזיר אותי להמלצה הקודמת שלי שפשוט עם כל טיל שנורה מעזה (אפילו טיל בודד) יש פשוט לטעון שהוא במקרה נפל על כבל חשמל מרכזי או על צינור מים מרכזי ופשוט לנתק את הרצועה ממים ו/או חשמל ו/או משניהם יחד, ולטעון שאין אפשרות לחבר מחדש את הכבלים / הצינורות היות ואנשי חברת החשמל ומקורות לא עובדים ולא יכולים לעבוד תחת אש ולא מוכנים לבוא לתקן את התשתיות שנפגעו ע"י החמאס תחת אש.

אגב, מבירורים שאני ערכתי אישית עלה כי ברצועת עזה דווקא כן גובים גבייה די גבוהה של חשבונות חשמל ומים מהתושבים (כולל באיומי נשק!), פשוט משקרים לנו בפנים ואומרים שהגביה נמוכה (כמו שעכשיו הפציצו את התקשורת העולמית בתמונות זוועה מסוריה ועירק שבכלל מראות הרג של חפים מפשע שביצעו סורים או תוצאות של לחימה מול ארה"ב וטענו שזה קורה בימים אלו בעזה וב-"מעשי טבח" ישראליים....), בזמן שהכסף הרב שנגבה (יחד עם כספי סיוע של האו"ם, סיוע הומניטרי של האיחוד האירופי, של ארה"ב, של מדינות המפרץ ואפילו של ישראל!) מנותב כמעט כולו לא לרווחת התושבים או ליעד האמיתי שלו (כמו חברת החשמל) – אלא לטרור, לרכש ופיתוח נשק, לבניית רקטות וחפירת מנהרות טרור, לרכש מטוסים פרטיים ויאכטות מרהיבות של ראשי החמאס שחונות בכל מיני מקומות מעניינים רחוקים מ-"פלסטין" כמו מונקו, קאפרי, סרדיניה, ונכסי יוקרה מרהיבים במדינות המפרץ, וכמובן אפילו לנערות ליווי וחגיגות מין ואלכוהול (כן, אלכוהול למוסלמים אדוקים!) פרועות של ראשי החמאס, ובאופן הזוי גם חלק מהחשמל שלנו שאנו מפיקים ושנגנב ולא משלמים עליו משמש באופן ישיר להפעלת ציוד מכונות תעשייה ומפעלים לבניית הרקטות, לחפירת מנהרות הטרור וכו'.

 

3.    הצורך בכניסה קרקעית – כמו שאנו רואים, הסיפור עם עזה מאז ההתנתקות והשתלטות החמאס על הרצועה פשוט חוזר על עצמו ורק מחמיר כל שנה / שנתיים ועוד יחמיר הרבה יותר. פשוט אי אפשר להמשיך ולנהל מדינה תחת איום שכזה ותחת שיבוש כלכלי שכזה. עכשיו כשהחמאס הפנים שהטילים שלו פחות אפקטיביים בגלל מערכת "כיפת ברזל" הוא יעבור לשים גז ולשים דגש וכסף וכוח אדם על פיתוח אלטרנטיבות שכן יעבדו כמו למשל פיתוח מואץ של נשק כימי או רכש שלו ממדינות מתפרקות כמו סוריה. ומה המשמעות (גם בחיי אדם כמובן אך גם זו הכלכלית ואפילו באופן הכי פשוט - לשווי מחירי הנדל"ן) של ירי רקטות עם נשק כימי על גוש דן? הנזק הפוטנציאלי הוא בלתי נתפס, ולכן אין מנוס אלא מכניסה קרקעית בעיתוי הזה, כל עוד חלון ההזדמנות קיים לעזה (גם אם יהיה מדובר באבדות כבדות) אבל לא כדי לכבוש את הרצועה או לשלוט בה לאורך זמן או אפילו לזמן קצר, ממש לא – אני בעד כניסה, השתלטות, וחיסול (לא תפיסה, לא העמדה לדין, לא לכידה, לא איתור – רק ואך ורק חיסול) של 10,000 אנשי החמאס הבכירים ביותר. אם בדרך ייפגעו גם אלפי מחבלים אחרים בכירים פחות – יופי. אם בדרך ייפגעו גם אלפי אזרחים חפים מפשע – מצער, אך הכרחי, ואז יציאה מיידית. נכנסים כדי להראות שיכולים לכבוש את הרצועה בזמן קצר וכדי פשוט לחסל את הטרור ולצאת. צריך שיופנם המסר אצל הפלסטינים בסגנון המזרח התיכון (ראו לעניין זה המאמר שלי "ברומא התנהג כרומאי, ובמזרח התיכון כערבי", והמסר הוא שכשעוברים את הגבול (והחמאס עבר אותו מזמן), "בעל הבית משתגע" (ובעל הבית זו ישראל) – וכולם מתים. כבר לא ישתלם להיות טרוריסט, ואחרי שההנהגה הנוכחית תומת במלואה, עד האחרון שבהם, באופן טבעי תתפתח ותעלה הנהגה אחרת, חלופית, וגם אם הם מאמינים באותן אמונות הזויות הרי שהם כבר יבינו איפה עובר הגבול ושאם יחצו אותו, אפילו במעט, המכה הבאה תנחת עליהם וגם הם יומתו. זה לא יהיה להם שווה את זה, חד וחלק....

 

ושיהיו לכולנו מהיום רק בשורות טובות ושקט, אמן.

 

אני מעלה את ה-POST הזה גם בשפה הערבית, כדי שהציבור הפלסטיני יבין אם ייקלע במקרה לעמוד זה מה חושבים עליהם במדינת ישראל:

 

حسنا سأبدأ في ما بعد أن صورة واحدة تساوي ألف كلمة، ويوضح السبب في أن الوضع لا يطاق والسبب في ذلك هو ضروري لعمل متطرف إسرائيل في غزة لوضع حد مرة وإلى دولة سريالية وغير مفهوم أن علينا أن نكون (والعيش) من كل عام - عامين:

 

هذا هو ما شخص من مسؤولي حماس الذين يعيشون على الأطفال الأبرياء في لدينا إسرائيل لتجربة كل يوم واحد، وبالتالي استنتاج واضح واحد فقط (وأطفالهم!) - لا يوجد أحد على الكلام، فقط يجب أن نفعل كل ما هو ضروري لتدمير حماس أخيرا، مرة واحدة وإلى الأبد - منظمة ارهابية خسيسة في السؤال والدناءة والخسة أن أعضاءها هم حيوانات الإنسان، وحتى يحمل الرهينة السكان الخاصة بها، كسجين، كورقة مساومة في تعاملاتهم كدرع بشري، وذلك [القضاء على حماس والتدمير النهائي] من الممكن بل ومعقدة. صدقوا أو لا تصدقوا، تحليلي من هذا الوضع حتى أقل تعقيدا مشروع إنشاء وبالتأكيد أرخص بكثير من الناقل الوطني، وذلك هرتسل كتب تحميل Altneuland - "إذا كنت تريد، فليس من حلم" ونحن جدا (جدا) يريدون.

ما يزعجني هو أنني توقعت الوضع برمته بما في ذلك "الصخور الصلبة" و "عمود سحاب" و "الرصاص المصبوب" وحرب لبنان الثانية في وقت مبكر، وسنوات أحيانا مقدما وأحيانا أشهر مقدما، صحيح تماما وكاملة واحضرت التوصيات لا تعد ولا تحصى صالحة حتى الآن، ولم يفعل شيئا كبيرا مما كنت المقترحة. وكان هذا صحيحا حتى في عام 2012، حتى عام 2011، حتى تعود إلى عام 2007 وهنا بعض الروابط لأمثلة: نوفمبر 2012 (http://www.pazcorp.com/pub0028.htmسبتمبر

2011 (http://www.pazcorp.com/pub0022.htm أبريل 2007 (http://www.pazcorp.com/pub0003.htm)، وهذه هي الصحف الثلاث ذات الصلة فقط اليوم وسرعان ما سحبت البحث الحرفية للمحفوظات.

أعتقد أنني كتبت اليوم جميع التوصيات السابقة صحيحة وصالحة، ولكن يمكنك إضافة ثلاثة عناصر و 3 توصيات محسنة وجديدة:
كذلك، أظهرت التقارير أن ينفذ من المتوقع "صخرة" أن تستمر لمدة تصل إلى ثلاثة أسابيع وتكلف الاقتصاد الإسرائيلي 8 مليار 380 مليون $
، أن تكلفة رائعة يوم (- احد قادة الاضطهاد تخصيص حماس وتقديم مكافأة مالية على رؤوسهم! !).
علينا جميعا دعم العملية وأنا بررت هذه النفقات على الرغم من كونها كبيرة، وبالتالي فإن لماذا لا نقدم على أي من قادة الجائزة حماس من 10000000 $ أن تعطى لأولئك الذين قتلهم بنفسه أو تخفيض الجائزة 3-4 مليون دولار أمريكي يذهب إلى أولئك الذين لديهم معلومات من شأنه أن يؤدي إلى القضاء عليها من قبل الجيش الإسرائيلي أو أي سلطة مختصة أخرى الأمن؟ ان حالة لإزالة الفرس على رأس أي قادة حماس أن يكون شرط واحد واحد فقط - تفكك حماس نزع سلاحها ونزع أسلحة غزة أو آخر للخروج منه كبار غزة وعلنا معلنا بلاغه انه استقال من جميع مهامه، وترك حماس ويجعل المواطن العادي وقرر أن ينتقل إلى مصر / السودان / أنغولا ..... هذه الخطوة مذهلة في رأيي، من شأنه أن يجعل قادة حماس للاضطهاد في عقر داره 24/7 وليس لديهم القدرة على ثقة أي شخص، بما في ذلك أفراد الأسرة. أنصار حماس والفلسطينيين في أثبتت غالبية مرة واحدة واسعة العام يتميز كونه، عنيفة، جاهل، كافر والمفقودين القيم الدنيئة، الجشع، وإضافة إلى أن الوضع الاقتصادي النسبي الكئيب يجعل 3 ملايين دولار لاعتبار المبلغ يبرر حتى ما اشتعلت شارعهم بأنها خيانة ضد الفلسطينيين وحرفيا ان قادة حماس لن تكون قادرة على تمرير واحدة من النوم ليلا والخوف في كل وقت من حياتهم، ويمكن أيضا جعل أي تحرك كبير، استراتيجيا أو النظر في أنه بدلا من الانخراط في الإرهاب والانخراط الآن في الهروب / الاختباء / قلق، وهذا ما لا نهاية، وأنها سوف تكون مغمورة في السعي لانهائية ويختبئ لا نهاية لها ولا يجرؤ على اظهار وجوههم هناك تكون مخفية فقط في الأقبية والثقوب الفئران الأخيرة وسوف كل ليلة التحرك رجل آخر - وكل قضاء وقت القيادي في حركة حماس على الفور جائزة جديدة بنفس يكون على رأس القادم في خط وراثة ويحل محله، حتى تستوعب فقط - وسوف يتم تقصير فترة حياتها بضعة أشهر / سنوات على الأكثر، ولكن إذا أريد للسلام سوف تتفكك الأسلحة. المخبرين والقتلة من قادة حماس، من ناحية أخرى، فإن المفوض يتمتع طويلة ويعيشون مثل الملوك في منطقة البحر الكاريبي .... وسوف نوضح للجمهور الجانب الفلسطيني الذي ينبغي أن يكون ....

اثنين كهرباء / مياه - لا يدري لماذا تواصل إسرائيل على الوفاء في هذه الأيام فقط الكهرباء والماء إلى غزة. يجب أن تكون المعادلة واضحة: اطلاق الصواريخ؟ هناك أربع ساعات بدون ماء والكهرباء لقطاع غزة. أطلقت صاروخين؟ هناك ثماني ساعات من دون ماء والكهرباء لقطاع غزة. اطلاق صواريخ متر سيئة؟ 24 ساعة من دون ماء والكهرباء. والنتيجة هي واضحة - الكراهية المستمرة من الشارع وحماس، والجميع سوف تبذل جهدا لإحباط صواريخ من شأنها أن تدفع عامة الناس ثقيلة جدا. حماس تشكل كأبطال بدلا أن يكون ينظر حثالة تدمير جميع أشكال الحياة وتعطيل لهم مرارا وتكرارا (ومرة أخرى) وربما يؤدي إلى اندلاع الثورة المدقع والقتل وتدمير حماس. أبعد من ذلك، لقد دهشت لقرأت مؤخرا أن الفلسطينيين موجودة الديون
IEC من 1.5 مليار ، وهذا يعني ليس فقط أن لدينا الإرهابيين الكهرباء، ولكن تقدم إليه مجانا. يبدو غريبا، ولكن شركة الكهرباء لا يمكن التفكير مرتين لقطع الكهرباء المسنين الناجين من المحرقة أو أسرة مع الأطفال الصغار، بينما الفلسطينيين الكهرباء المستهلكة في نوبة من دون اي تردد وبدون أجر (بما في ذلك تشغيل مكيفات الهواء 24 ساعة وحسابات الاستحقاق الآلاف الأسرة)، وبينما الجميع هنا الشكوى حول أسعار الكهرباء والمياه، وشركات المياه والكهرباء مجانا موظفي شركة الكهرباء، وحوالي 10٪ من الطاقة الإنتاجية لمحطات توليد الكهرباء عن شركة الكهرباء في إسرائيل - ضخ ببساطة سرقة الفلسطينيين سلطة وعدم دفعها. بالنسبة لي - الذين لا يدفعون - لديك لفصله!! فإنه يأخذ لي أيضا التوصية تقريري السابق فقط مع صاروخ اطلق من غزة (حتى صاروخ واحد) للتو تحميله سقطت بطريق الخطأ على مراكز السلطة الحبل أو مراكز أنابيب المياه وافصل فقط شريط من المياه و / أو الكهرباء و / أو كليهما معا، ويجادلون بأن الكابلات خيار إعادة الاتصال / أنابيب كأعضاء IEC ومصادر لا تعمل ويمكن أن تعمل تحت النار وليس على استعداد للتوصل إلى إصلاح البنية التحتية التي تضررت من حماس لاطلاق النار.

بالمناسبة، أظهرت إجراء استفسارات أديت أن قطاع غزة نعم جمع التهمة هي فواتير الكهرباء عالية جدا والمياه السكان (بما في ذلك تحت تهديد السلاح!)، مجرد الكذب في وجوهنا ويقولون انه أثار منخفضة (مثل الآن قصفت الصور وسائل الإعلام العالمية من الرعب من سوريا والعراق في المعرض العام قتل ارتكبها السورية أو القتال ضد الولايات المتحدة، مدعيا أنه يحدث في غزة هذه الأيام - "المجازر" الإسرائيلية ....)، في حين يتم جمع الكثير من المال (جنبا إلى جنب مع المساعدة المالية للأمم المتحدة والاتحاد الأوروبي والولايات المتحدة والدول ! الخليج وحتى في إسرائيل) توجيه بالكامل تقريبا وليس رفاهية سكان أو الهدف الحقيقي له (مثل
IEC) - ولكن الإرهاب والمشتريات وتطوير الأسلحة، وبناء صواريخ وأنفاق للإرهاب، وشراء الطائرات واليخوت الخاصة مذهلة من قادة حماس الجفاف في أماكن مثل موناكو، كابري، سردينيا، والعقارات الفاخرة في دول الخليج، وبالطبع حتى الفتيات واحتفالات الجنس والكحول (نعم، الكحول المسلمين الأتقياء!) البرية من قادة حماس، وأيضا جزء الهلوسة لدينا الكهرباء ونحن ننتج والمسروقة وعدم دفع يتم استخدامها مباشرة لتشغيل الآلات والمنشآت الصناعية لبناء الصواريخ والأنفاق الإرهاب وما إلى ذلك.

. ثلاثة اللازمة الطابق المدخل - كما نرى، فإن القصة مع غزة منذ فك الارتباط وسيطرة حماس يعيد نفسه فقط لا يحصل الا سوءا كل سنة / سنتين وأكثر سوءا من ذلك بكثير. أنت فقط لا يمكن أن تستمر في ادارة شؤون البلاد في ظل هذه التهديدات وتحت مثل هذا التعطيل الاقتصادي. وتواجه حماس الآن صواريخها أقل فعالية بسبب "القبة الحديدية" وسوف يضع التركيز الغاز والمال والقوى العاملة لتطوير بدائل للعمل مثل التنمية المتسارعة للأسلحة الكيميائية أو له الحصول عليها من التفكك مثل سوريا. ما معنى (حتى في مسار الحياة البشرية، ولكن أيضا أن السياسات الاقتصادية وحتى في أبسط - قيمة أسعار العقاراتالصاروخية بأسلحة كيماوية على دان الضرر المحتمل لا يمكن تصوره، لذلك لا خيار سوى يضع أسفل في هذا الوقت، طالما أن النافذة وجود فرصة لغزة (حتى لو كان هو خسائر فادحة) ولكن ليس للاستيلاء على المسار أو السيطرة عليه مع مرور الوقت أو حتى لفترة قصيرة، حقا لا - أنا لاستيلاء الدخول والقضاء (لا تصور، لا محاكمة، لا متماسكة - التخليص) 10،000 حماس أعلى سواء عن طريق أذى الآلاف من الإرهابيين الآخرين -. الجمال سواء عن طريق أذى الآلاف من المدنيين الأبرياء - أمر مؤسف، ولكنه ضروري، ومن ثم الخروج فورا بالدخول لإظهار أن يمكن احتلال قطاع غزة في وقت قصير وببساطة إلى القضاء على الإرهاب والخروج وينبغي أن المنضوية رسالة بين أسلوب الفلسطينيين في الشرق الأوسط، وكانت الرسالة الحدود، "المالك مجنون" (والمالك هو في إسرائيل) - وأنهم جميعا يموتون لم يعد يستحق أن يكون إرهابيا، وبعد القيادة الحالية سوف يموت بشكل كامل، الى الاخير بطبيعة الحال تتطور. وجلب مختلفة قيادة بديلة، وإذا كانوا يعتقدون في نفس المعتقدات زوايا ثم أنهم يفهمون حيث الحدود وإذا كانت عبوره، ولو قليلا، في اللقطة التالية سوف تهبط عليهم وأنهم سيقتلون. فإنه لن يكون من المفيد لهم، سهل وبسيط ....

واليوم فقط لدينا كل الأخبار الجيدة والسلام، آمين.